Zhodnocení roku 2014

Rok 2014 byl pro mě zvláštní. Snažím se na všem vidět to pozitivní, ale tento rok přišla velká rána.
U Roxy bylo zjištěno, že je katarakta pozitivní, což mi zbořilo sen, nechat si po ní štěně. Jinak se jí ale dařilo všude, kam strčila packy. Na výstavách získala další tři CACIBy a BOBy, jednou dokonce BOG 3. Za tento rok ji byly přiznány 4 šampionáty, splnila podmínky pro udělení titulu Interšampion a na klubové výstavě, kde bylo přihlášeno 127 jedinců, získala naše malá Roxy od anglického specialisty na plemeno známku V1, CAC a stala se Klubovou vítězkou 2014, tedy nejlepší fenou. Ve sportu se Roxy nominovala na mistrovství České republiky v coursingu, kde ve své skupině vyběhala 3. místo. Agility jsme trochu zanedbávaly, přesto si Ró vyběhala pár míst na bedně. Bohužel se nám ale žádná postupová zkouška nepovedla splnit. V polovině roku jsme se začaly více věnovat pasení a hodláme v něm pokračovat. Zkrátka a dobře byla Roxy naprosto skvělá, vše se jí dařilo a proto jsem nešťastná, že mi po ní doma žádné štěňátko nezbyde. Je to báječná představitelka plemene a čím víc borderek poznávám, tím jsem radši, že mám zrovna jí.
Ben po třech letech vyrazil na závody agility. V kategorii veteránů medium si vyběhal 1. místo. S mladou handlerkou Aničkou se zúčastnil i voříškiády, kde si vyběhal známku V1, čestný veterán a stal se druhým nejlepším psem celé výstavy! Za úpravou Benova kožíšku stojí Alenka Váňová, které moc děkuji.
Do nového roku přeji všem návštěvníkům našich stránek jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí a spostu krásných chvil s Vašimi zvířecími přáteli.
Starší novinky si můžete prohlédnout, když kliknete na šipku vpravo pod novinkami.