Výměna rolí, Roxy vyhrála na Cruft's show 2017!

Letos jsme opět vyrazili na prestižní Cruft's show.
S Texem jsme se snažili u oveček a těšili jsme se, jak ho vystavíme v pracovní třídě. Roxy byla hlášená spíše do počtu, klasicky na březen shodila svůj nádherný zimní kožíšek a upřímně jsem ji moc nevěřila. Po příjezdu na výstavu opět nastaly zmatky a přestože Texova přihláška byla akceptovaná a byl uveden v katalogu v pracovní třídě, nebyl mu do ní umožněn vstup a byl přesunut do třídy otevřené, kde v konkurenci vyspělejších, dodělaných šampionů neměl letos šanci. Třeba příště.
Nicméně Roxy zabodovala a zcela nečekaně vyhrála třídu veteránů, v konkurenci dalších 23 fen! Máme z ní opravdu radost.
V přibližné době bych chtěla zveřejnit obsáhlejší článek, opět jsme to vzali ve stylu dovolené, navštívili spousty měst a míst, užili jsme si lítání po pláži i procházky Paříží a uvidíme, zda se za rok vydáme zase.

Cruft's show 2017, C.I.E. ICh. VCh. MultiCh. Brendy Ganden Monge - 1. místo ve třídě veteránek!!!
Nicely proportioned lady of pleasing feminine type. Sweet head with pleasing ears, dark well shaped eye, balanced front & hind angulation, solid body & good topline, nice long tail, she moved very soundly in all directions holding her tail well, in pleasing coat & condition, certainly enjoying her day in the ring.