Tyčí běhá a vyhrává

Máme za sebou velmi náročných 14 dní plné různých emocí.
Sobota pátého patřila canicrossu. Vyrazili jsme spolu s Pavlí a Ondřejem na Hruboskalský canicross a byl to nejlepší závod, na kterém jsme zatím byli. Dostali jsme skvělé startovní balíčky a běh byl docela na pohodičku i když stoupání na skálu tam bylo no. Po doběhu jsme dostali v ceně kuřecí maso a spoustu mňamek jako štrůdl, melouny, banány, sladké pečivo no prostě fakt bomba. Na neděli jsme změnili sport a vyrazili na agility závody. Tyčíkovi "první". Poprvé na large. No lítalo to, ne že ne. Pořád to není ono, ale je to znatelně lepší. Všechny běhy jsme doběhli, Tyčík je spolehlivý, zóny sto procent, časy super a ty laťky snad s Eliškou doladíme. Díky tomu, že Tyčík zkoušky doběhl, splnil podmínky pro přiznání titulu Klubový šampion BCCCZ!

V sobotu 12.8. jsme vyrazili na výstavu do Mikulova. Kolektiv byl skvělý, Tyči šel poprvé s Eliškou a běhal skvěle! Proto nás jeho známka VD zarazila. Naopak Tex chodil hrozně, takže jeho známka V nás taky zarazila. V neděli měla Pátěnka nehodu, při výstupu z auta si tam zapomněla nohu a kompletně si strhla pouzdro drápu. Hrozně moc ji to bolelo, takže jsme skončily v noci na veterině, kde dostala injekci proti bolesti a teď se pomaličku uzdravuje a nosí krásné barevné bandáže, které jsem ji nakoupila. Ostatní psi byli poměrně šťastní, protože jsme byli na cvičáku a hezky si zaběhali. Pondělí, úterý, středu i pátek jsme strávili trénováním agility, takže psi spokojení a v sobotu jsme vyrazili na výstavu do Boleslavi, kde jsme dopadli skvěle. Velké díky Péťě, Elišce a Soně!

18.8.2023 Mezinárodní výstava Mladá Boleslav
Wedgewood’s Warrior Within - třída pracovní - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB, BIG3 a splněny podmínky pro titul Interšampion C.I.B.!
Wedgewood’s Dark Lord - třída veteránů - V1, CACIB-V

V neděli v pět ráno už jsme stáli na značkách a vyráželi směr Sadská na další canicross. Nabrali jsme australáka Muffina, úspěšně přejeli sjezd na Sadskou a díky uzavírkám museli sjet až za další tři sjezdy. GPS nás hnala někam úplně do pryč, ale s menší nechtěnou zastávkou ve stanovém městečku k místnímu festivalu (pán co vyšel s toaleťákem z lesa nám vysvětlil, že tady ta registrace na závody není), jsme se nakonec na místo určení dostali. Výběh byl na pohodičku, hlásili jsme se jen na sprint 1,7km, takže no stress, běželo se nám skvěle. Ve startovním balíčku to žádná sláva nebyla, dokonce jsme ani nedostali účastnické medaile. Jenom párek v rohlíku, tak jsme jeli hned domů, trošku se vyspat před agi tréninkem.