Tex složil zkoušku HWT

Už když Texík přiletěl, měla jsem s ním v plánu pasení. Bohužel v Praze se pasení zrušilo a když jsme začali jezdit do Makotřas, přesunulo se i odtamtuď. Byli jsme tedy bez tréninků a nedělali nic. Až v říjnu mě napadlo, že bych vlastně tu zkoušku docela chtěla a vyrazili jsme do Bedrče, kde Tex absolvoval celkem pět dvoukolových tréninků s Beátkou. Beáta přesně odhadla, jaký přístup Tex potřebuje a byla nádhera je sledovat. Ve čtvrtek s ní Tex odjel na pastvinu, ještě spolu trošku potrénovali a dnes složili HWT na první pokus! Jsou prostě oba skvělí. Děkuji a gratuluji! Už se těším, až ovečky budou na Kladně a já si s Texíčkem také zapasu.

No a co Roxy? Ta má asi vážně opravdu smůlu, jak jinak si vysvětlit, že zrovna když jde zkoušku ona, začnou myslivci střílet? Bohužel Roxy se střelby bojí a po druhém výstřelu už to neustála a odešla. Mrzí mě to, strašně moc mě to mrzí. Ale zároveň jsem na ni velmi pyšná, protože vím, jak hezky pracovala těch posledních pět tréninků (ne, vlastně čtyři, protože jeden trénink vynechala, když zůstala na MVP v Praze, aby se proběhla v závěrečkách o BIS veterána) a když mi dnes několik lidí řeklo, že to vypadalo dobře, tak mám opravdu radost a ještě to nevzdáme.

Za Roxynčino pasení patří velký dík Evě, která jí vše pořádně naučila, také Beátě, u které trénujeme nyní a po dnešku i panu Linhartovi, který s ní zkoušku šel. Já sama jsem je neviděla, ale slyšela jsem na ně tolik chvály, že to muselo být super. Děkuji!