Princ se stal psem roku 2022!

Včera jsme po návratu domů našli velké překvapení! Princův loňský rok byl prostě jízda. Dokázal věci, o kterých se mi nikdy ani nesnilo. Umístění na Cruft's i Nationals, navíc dodělaný americký šampion, umisťován v závěrečkách... Nějaké zkoušky, spousta cestování od auta, přes loď až po letadlo... On to všechno zvládnul levou zadní a stal se BCCCZ PSEM ROKU 2022 v kategorii výstavy! Velký dík patří Sona Lichnovska a Eva Tichá, které mají velkou zásluhu na jeho loňských bodech, ale také pár bodů dostal s Kim a Colleen.
Sice jsem ho letos chtěla poslat do důchodu, ale nakonec jsme se rozhodli zkusit pokořit ještě jeden titul do sbírky. Jenže to není konec hezkých zpráv. Na třetím místě se totiž umístil Champ! Champa sice vlastní Soňa, ale občas mi ho půjčuje, takže jsme spoustu bodíků nasbírali s Champíkem spolu.
A protože covid, vyhlášení psa roku 2020 a 2021 proběhlo také včera. Tam se Princ umístil jako druhý a Champ opět jako třetí! Jste skvělí kluci, ale samozřejmě děkuji všem, kteří v těch letech Čičina předváděli.