Princ má svého prvního BOBa

Máme za sebou absolutně boží srpen a skvělý start do září. Zatímco byla Verča na dovolené, hlídala jsem Penny a Kaylee a v jednu chvíli se nám v bytě prohánělo až 8 psů. Přes den jsem se jim věnovala a po nocích studovala materiály a učila se na zkoušku CTDI o které jsem přemýšlela už půl roku zpět, ale až nyní se odhodlala přihlásit do kurzu. A když už jsem v kurzu, hecli jsme i nějaké výzvy. Tyči jich dal nejvíce, Páťa má dvě a Texík jednu. Ještě máme v plánu zvládnout Triple Threat, ale prozatím máme skóre:
Wedgewood's Warrior Within Sneaks Thru The Night TKP ETD SOR SSH 2K9
Wedgewood's Dark Lord TKP ETD SSH
Bear With Me Diamond Rush SSH 2K9
Skoro už doháníme bráchu Bohdieho. A když už je řeč o něm, tak zatímco Princ to rozjíždí v Česku, Bohdi válí v USA a sbíral v srpnu tituly jak výstavní, tak sportovní. Několikrát byl Best of Winners a BOB owner handled. Ve sportu aktuálně získává nějaké tituly v dog divingu. My se snažíme stále pást, občas to jde, občas jsem vzteklá, začali jsme běhat canicross (schválně, jak dlouho mi to vydrží :D) a aktuálně jsem schopni zaběhnout jedničkový parkur agility se všemi zónami, náběhem do slalomu a občas i bez shozených latěk. (A kde bychom tak byli, kdybych třeba trénovala častěji než jednou za 3 týdny...) Na výstavě v Mladé Boleslavi šel Tyči se Soňou a zopakovali klatovský úspěch.
V1, CAC, CACIB, CAC CMKU, BOS. Tímto výsledkem jsme na půli cestě k Interšampionovi a Šampionovi ČMKU. Teď už jen rok počkat, až nám doběhne časový limit. No a ještě parádnější to bylo v Olomouci. Všichni kamarádi se na mě vykašlali a tak jsem to musela vzít do vlastních rukou. No a zadařilo se. Z Olomouce jsme odvezli Tyčinův první BOB. A ještě jsme ho vyběhali spolu. Takže V1, CAC, CAC CMKU, Národní Vítěz a BOB do sbírky. Do cíle k šampionovi ČMKU nám chybí jeden CAC ČMKU. Tak hurá v lednu a únoru do Brna. Do závěreček jsem Tyčíka podstrčila Jitce, tak si potrénovali a v Brně je snad uvidíme spolu.