Princ je nový americký šampion!

Ve volné chvíli při čekání na nástup do letadla bych Vám chtěla představit nového Šampiona Ameriky. Wedgewood's Warrior Within Sneaks Thru The Night.
Byla to výzva. Odjet do Ameriky a zkusit vyběhat šampiona v tak krátkém časovém úseku, v odlišném systému, než který známe z Evropy. Pod rozhodčími, které jsme nikdy neviděli, nikdy jsme s nimi neseděli v hospodě, nemáme je na facebooku v přátelích a neznáme jejich jména. Jaká super změna oproti evropským výstavám! Jsem hrdá na mého Prince, ušli jsme kus cesty od našeho příletu do Tennessie. Nevezeme si totiž jen úspěchy z kruhu. Princ prošel Canine Good Citizen testem, testem farmářského psa, testem vloh ovčáského psa a povahovým testem (na plný počet bodů). Stal se prvním českým psem s titulem Trick Dog Šampion a zároveň získal Trick Dog Register of Merit. Složil Stunt Dog zkoušku první úrovně a stejně tak psí fitness titul první úrovně, čímž se mu přiznal i titul Tripe Crown 1 (stunt dog + fitness + triky). Princovi jsou pouze tři roky a dokázal něco, co se někomu nepovede za celý život, kde asi bude za další tři roky?
Nicméně tento příspěvek není jen o nás, stojí za námi spousta lidí, bez kterých bychom naši cíle nikdy nezrealizovali. V prvé řadě je to můj přítel, který za námi stojí více něž deset let a staral se o chod domácnosti a Roxy s Texem, zatímco my jsme byli pryč. Na posledních 14 dní přiletěl za námi, aby si "užil" výstavu v Gulfportu a Decaturu. Colleen s Johnem mě přívatli na jejich farmě a nechali nás tady celé dva měsíce. Už teď mi chybí. Nemůžu se dočkat, až budeme jíst zmrzlinu a cvičit psy společně příští rok v Česku. Moc vám za všechno děkuji. Další poděkovaní patří Pavlí, která si na dva měsíce vzala Pátěnku a měla ji doma jako vlastní! A samozřejmě děkuju Verunce a Soně, které se posledních 14 dní starají o naše veterání duo Roxy a Tex. Bez vás bych nemohla vystrčit paty z domu! Děkuju.