Klubové výstavy BCCCZ

Ve čtvrtek předcházející kubovkám jsme měli s Texíkem trénink agility na Kladně. Bylo to super, Tex běhal nádherně a oba jsme si to moc užili. V pátek jsme pak měli náš trénink, v Kralupech. To se účastnila i Roxy i Párty, potřebovala jsem je pořádně unavit, protože na večer po skončení tréninků jsem byla pozvaná na grilovačku k Soně, tak ať psíci hezky spikají. Plán byl takový, že se zdržím hodinku, pojedu domů, dopíšu seminárku a pojedu k Míše koupat psy. No, nějak jsem se zdržela tři hodiny, dojela domů v jednu ráno a rychle jsem dopisovala seminárku a přejela k Míše, kde jsme tedy koupaly psy a vyrazily na výstavu. Přijela za námi i Martina s Ferkem a Annie, takže to byl velmi příjemně strávený den. A jak dopadli mí svěřenci?

Devil, třída štěňat - VP2
Marley, třída otevřená - V
Dexter, třída šampionů - V3
Tex, třída čestná - V2
Roxy, třída čestná - V3

Po příjezu k Míše jsme se zděsily, protože netekla voda a tak jsme jely nakoupit zásobu do obchodu, protože v něčem ty psy přegroomovat musíme... Když jsme se vrátily, voda už tekla, tak jsme si alespoň udělaly ledové kafe, které nám schodili a vypili psi. Jupí. No nic, druhý den, druhé kolo.

Devil, třída štěňat - VP1, nejlepší štěně výstavy
Marley, třída otevřená - V4 (ve velmi obsazené třídě)
Dexter, třída šampionů - V2, res. CAC
Tex, třída čestná - V2
Roxy, třída čestná - V3 (tady děkuji za vystavení Týnce, já byla v kruhu s Texem)

Výstavy byly skvělé, potkala jsem plno kamarádů, organizace jako vždy na jedničku, co víc si přát. Už se těšíme na podzim.