Cruft's show, focení a DOV

Dlouho jsme se neozývali, ale určitě jsme se nenudili. V únoru jsme trénovali agility, Texík vyrazil i na jedny závody. S Párty jsme strávily víkend u přátel v Brně a při té příležitosti navštívily sobotní DUO CACIB. Jako každý rok jsem se zúčastnila slavnostního galavečera, kde se předávaly ceny za Kynologa roku 2018 a poprvé jsem oblékla Párty do postroje a šla si zaběhat i s ní.
První půlku března jsme strávili v Anglii. Primárně kvůli Cruft's show a klubovce, ale mimo to jsme viděli nám spoustu známých míst i míst nových. Navštívili jsme známé chovatelky, Donu a Judith a užili si spoustu legrace s přáteli. Největší úspěch měla australská část naší smečky. Párty vyhrála 3. místo a VHC! Spolu s tímto oceněním by měla mít kvalifikaci i na příští rok a pokud vše vyjde jak má, a já věřím, že vyjde, tak se můžeme těšit na další skvělé výlety na Cruft's v roce 2020 a 2021. Letos to s vystavováním nebudu přehánět, čeká nás bordeří klubovka v Česku, možná jedna v Anglii a jinak budeme šetřit síly na další rok, na který mám velké plány.
Máme pár nových fotek z práškového agi focení a všichni psíci prošli vyšetřením dědičných očních chorob. Tex a Roxy vidí jako rysi, Párty také a je prostá všech dědičných očních vad.