Bee Jumping a NVP Brno

Výstava z Ostravy byla přesunutá do Brna. Kdyby byla do Prahy, bylo by to lepší, ale pořád je Brno blíž než Ostrava. Takže super. Hlášená byla Pátěnka do pracovky a Prince si chtěla Soňa vzít do vítězů. Bohužel ji na poslední chvíli skolila nemoc a tak nejen, že Princ neměl s kým jít, ale ještě jsme přibalili Sonina Champa. Zvládli jsme to bez sebemenších problémů, na místě za námi dorazili Šárka s Air a Terka s Dixi a pak se začalo vystavovat.
První šel Champ se mnou, následně Princ s Evčou, Páťa se mnou a Air s paničkou. Jsme rádi, že jsem si z dnešní výstavy po dlouhé době odnesli i posudky.

Boomerang Amona Canis - otevřená - V2, res CAC
Výborně stavěný velmi elegantní pes, ušlechtilá samčí hlava, nůžkový skus, tmavé oko, výborná horní linie, správně modelovaný hrudník, výborné zaúhlení hrudních i pánevních končetin, výborná mechanika pohybu, správne předvedení.

Warrior Within STTN - vítězů - V1, CAC, CAC CMKU, NV, BOS
Tříletý správně stavěný pes, výborné kostry, ušlechtilé samčí hlavy, nůžkový skus, tmavé oko, trochu volnější hřbet, výborný hrudník, výborné zaúhlení předních končetin, výborné předvedení, správná mechanika pohybu

Bear With Me - pracovní - V1, CAC
Správná velikost, proporce, typicky samičí hlava, rovný hřbet, správné zaúhlení, dobře připravená a prezentovaná.

Air - štěňat - VN1
Pětiměsíční výborně stavěná fenka, momentálně ve vývoji, ve vývoji který naznačuje perspektivního jedince, nůžkový skus, tmavé oko, velmi milá povaha, správné předvedení.


Ná závody Bee Jump byl přihlášený Princ, měly to být jeho první oficiální závody, ale bohužel, mu naměřili o cm více, než skutečně má a tak šel jen jako doskokan v kategorii ML. První běh byl boží, spadla nám jedna laťka, ale jinak krásný, rychlý a soustředěný běh. Druhý běh byl trošku horší, pomocník nám vběhl do parkuru rovnat spadlou lať přesně ve chvíli, kdy jsme ji měli znovu skočit, což dost zaskočilo mě. Nediskli jsme se, ale vytvořili nějaké odmítnutí plus tedy laťky. Ale mám radost, Princ byl skvělý.